Klienti

V současné době pracujeme pro tyto dlouhodobé klienty:logo společnosti Airbus S.A.S.Airbus S.A.S.

Společnost Airbus S.A.S. je předním světovým výrobcem civilních dopravních letadel. Kompletní press office pro tohoto klienta zajišťujeme od roku 2014.

 


logo společnosti Audi - Porsche Česká republika s.r.o.Audi - Porsche Česká republika s.r.o.

Pro Audi, výrobce prémiových osobních vozů, pracujeme prostřednictvím jejího tuzemského oficiálního importéra od roku 1995. Značce Audi poskytujeme komplexní komunikační servis.

 


logo společnosti Bridgestone CR, s.r.o.Bridgestone CR, s.r.o.

Společnosti Bridgestone, největšímu producentu pneumatik a gumárenských produktů na světě, poskytujeme od roku 2008 komplexní PR služby, zejména zajišťování vztahů s médii.

 


logo společnosti Canon CZ, s.r.o.Canon CZ, s.r.o.

Pro společnost Canon, předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií, zajišťujeme kompletní komunikační servis v oblasti B2C a korporátní komunikace.

 


logo společnosti DHL Solutions s.r.o.DHL Solutions s.r.o.

DHL Supply Chain, světový lídr v oblasti logistických služeb, je naším klientem od roku 2011. Poskytujeme mu komplexní PR služby, zejména zajišťujeme vztahy s médii.

 

 

logo společnosti DKV Euro Service, s.r.o.DKV Euro Service s.r.o.

S DKV Euro Service, jednou z vedoucích servisních společností v oblastech logistiky a silniční přepravy, spolupracujeme od roku 2009. Spektrum našich činností je velmi široké – od strategického poradenství až po vydávání elektronických publikací B2B.

 


logo společnosti Evropská komiseEvropská komise

Jako lokální partner mezinárodních agentur zajišťujeme pro Evropskou komisi jednorázové i dlouhodobé projekty. Nejvýraznější z nich je celoevropská kampaň „Ex-kuřáci jsou nezastavitelní“, na které v ČR pracujeme již od roku 2011.

 

 

logo společnosti Garanční systém finančního trhu Garanční systém finančního trhu

Komplexní komunikační aktivity pro Fond pojištění vkladů jsme začali poskytovat už v roce 2009, od 1. ledna 2016 v této činnosti pokračujeme pro Garanční systém, který se stal zastřešující institucí. V souvilosti s těmito změnami jsme pomáhali také s rebrandingem značky. Hlavním posláním Garančního systému je zajištění ochrany bankovních vkladů, a tím také posilování důvěry v bankovní systém.cz.

 


logo společnosti Generali Pojišťovna a.s.Generali Pojišťovna a.s.

Pro společnost Pojišťovna Generali, která je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů, zajišťujeme korporátní a produktovou komunikaci a spolupracujeme na projektech souvisejících se společenskou odpovědností, ale i na netradičních formátech PR.

 


logo společnosti Hypoteční banka, a.s.Hypoteční banka, a.s.

Partnerem největšího poskytovatele hypotečních úvěrů v ČR jsme již od roku 2002. V oblasti úvěrů na bydlení i související problematiky rezidenčních realit jsme za tu dobu získali rozsáhlé know-how.

 


logo společnosti LMC s.r.o.LMC s.r.o.

Nejvýznamnější firma na českém elektronickém trhu práce (provozuje např. www.jobs.cz) využívá naše služby od roku 2010. Vytváříme pro ni komunikační strategii a radíme s její implementací, obstaráváme komunikační servis včetně tvorby tiskových zpráv a zajišťujeme vztahy s médii.

 


logo společnosti Pivovary Staropramen a.s.Pivovary Staropramen a.s.

Druhý největší producent piva v České republice je naším klientem od roku 2009. Pro společnost Pivovary Staropramen zajišťujeme strategické poradenství v oblasti PR a komunikace a komplexní servis pro novináře. Poskytujeme mediální analýzy jak v klasických médiích, tak i na sociálních sítích.

 


logo společnosti Porsche Česká republika s.r.o.Porsche Česká republika s.r.o.

Porsche Česká republika s.r.o. (dříve Import VOLKSWAGEN Group), oficiální importér značek Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT, je naším klientem od roku 1993. Společnosti poskytujeme komplexní komunikační servis.

 


logo společnosti Porsche Inter Auto CZPorsche Inter Auto CZ

Pro společnost Porsche Inter Auto CZ, největšího prodejce vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importéra značek Porsche a Bentley v České republice, pracujeme od roku 2008 v oblasti event managementu při realizaci produktových prezentací nových modelů a společenských událostí.

 


logo společnosti Savencia Fromage & DairySavencia Fromage & Dairy

Pro lídra trhu se sýrařskými a mlékárenskými specialitami v České i Slovenské republice, společnost Savencia Fromage & Dairy, připravujeme od roku 2016 magazín pro zaměstnance.

 


logo společnosti SEAT - Porsche Česká republika s.r.o.SEAT - Porsche Česká republika s.r.o.

Španělský výrobce osobních vozů SEAT je naším klientem od roku 1993. Tuzemskému oficiálnímu importéru značky SEAT poskytujeme komplexní komunikační servis v podobě. V letech 2002 – 2008 jsme pro tuto společnost vydávali také SEAT Magazín.

 


logo společnosti Siemens s.r.o.Siemens s.r.o.

Globální průmyslový koncern Siemens si nás na českém trhu vybral jako partnera k vydávání odborných časopisů Industry Fórum pro sektor Industry a Trend pro sektor Healthcare. Spolupráce trvá již od roku 2004.

 


logo společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.T-Mobile Czech Republic a.s.

Pro největšího tuzemského mobilního operátora pracujeme od roku 2003. Poskytujeme servis v podobě strategického poradenství a budování vztahů s médii a od roku 2010 také monitoring sociálních sítí a jeho vyhodnocování. Navrhli a vybudovali jsme novinářský portál www.t-press.cz.

 


logo společnosti Volkswagen - Porsche Česká republika s.r.o.Volkswagen - Porsche Česká republika s.r.o.

Největšímu evropskému výrobci automobilů poskytujeme full servis PR od roku 1994. Do širokého spektra činností, které pro Volkswagen zajišťujeme, patří strategické poradenství, media relations a event management.

 


logo společnosti Volkswagen Užitkové vozy - Porsche Česká republika s.r.o.Volkswagen Užitkové vozy - Porsche Česká republika s.r.o.

Dovozci užitkových vozů Volkswagen poskytujeme full service PR od roku 1994. Do širokého spektra činností, které pro Volkswagen zajišťujeme, patří strategické poradenství, media relations a event management.

 


logo společnosti Wizz Air Hungary Ltd.Wizz Air Hungary Ltd.

S komunikací v oblasti letecké přepravy máme dlouholeté zkušenosti. Pro společnost Wizz Air pracujeme od jejího vstupu na český trh v roce 2009 a zajišťujeme jí kompletní tiskový servis.

 

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek