AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Praha, 27. dubna 2017 - Náš klient SEAT zahájil předprodej nové generace legendárního modelu Ibiza. Několik novinářů jsme při té příležitosti pozvali na snídani na náplavku u pražského Železničního mostu.

Ostrava, 21. dubna 2017 - Dostali jsme bývalé horníky z Paskova do vysokoškolských lavic! Až do července budou intenzivně studovat kurz programování na VŠB-TUO a – když zvládnou všechny zkoušky i velkou pozornost médií - v létě mohou nastoupit do firem na stáž.

Praha, 7. dubna 2017 - S T-Mobile Rozjezdy, na kterých AC&C PR spolupracuje už sedmým rokem, jsme spustili vychytávku pro malé podnikatele, ale i dobrou hračku pro novináře nebo ekonomy. Mimochodem, věděli jste, že i v Praze se chovají ovce a kozy?

Most, 20. března 2017 - Novinku od společnosti Bridgestone si mohli novináři otestovat na polygonu v Mostě. Svezli se i na zcela prázdné pneumatice, kterou si předtím sami prorazili hřebíkem.

Praha, 27. března 2017 - Vydali jsme druhé číslo interního magazínu pro skupinu Savencia. V dvojjazyčném magazínu mohou zaměstnanci všech závodů skupiny v Česku i na Slovensku získat informace o historii i hodnotách celé skupiny, zapojit do interní soutěže nebo se seznámit se zajímavými kolegy.

Praha, 17. března – Garančnímu systému finančního trhu jsme poskytli podporu při zajištění třídenní konference zástupců evropských garančních systémů.

Praha, 27. dubna 2017 - Náš klient SEAT zahájil předprodej nové generace legendárního modelu...

Ostrava, 21. dubna 2017 - Dostali jsme bývalé horníky z Paskova do vysokoškolských lavic! Až do...

Praha, 7. dubna 2017 - S T-Mobile Rozjezdy, na kterých AC&C PR spolupracuje už sedmým rokem,...

Most, 20. března 2017 - Novinku od společnosti Bridgestone si mohli novináři otestovat na...

Praha, 27. března 2017 - Vydali jsme druhé číslo interního magazínu pro skupinu Savencia. V...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek