AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty, které jsme pro naše klienty připravovali v minulém roce. Bodovaly projekty Slušná káva (pro LMC), portál Ušetřizanaftu.cz (DKV Euro Service) a SEAT uspěl s českým videem s Bárou Špotákovou, které se objevilo ve španělském TOP Gearu.

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti T-Mobile Rozjezdů 2018, projektu, na kterém s naším klientem spolupracujeme už osm let. Čtyř desítkám finalistů jde především o publicitu a 100 000 Kč v hotovosti.

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre. Projekt Razíme cestu, který ukázal nejen horníkům možnou rekvalifikaci na kodéry, byl oceněn jako nejlepší projekt regionu Střední a východní Evropy.

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem shortlistovaných projektů v České ceně za PR 2018.

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících podnikatelů Rozjezdy. Letos za nás Markéta Kaclová zasedá ve všech porotách a až na Kraj Vysočina se letos podařilo všude vyhlásit všechna tři místa. Celostátní vítěze se dozvíme 22. června.

Praha, 10. května 2018 - Jak v co největší pohodě zvládnout letní dovolenou jsme přiblížili novinářům prostřednictvím workshopu laděného do stylu luxusního leteckého zájezdu.

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek