AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Arona ve stylu jiu-jitsuPraha, 28. listopadu 2017 - Nechali jsme novináře otestovat nejen novou Aronu, ale také jejich fyzickou kondici.

Netradiční novinářskou prezentaci jsme uspořádali pro značku SEAT. Vyslali jsme novináře s Aronou na nákupy sportovního vybavení do města a pak jim zajistili trénink s Benem Cristovao – mistrem Evropy v brazilském jiu-jitsu. Novináři dostali příležitost poměřit své síly nejen s ambasadorem značky SEAT, ale také s jeho trenérem, součástí byla i exhibice tohoto bojového sportu. A samozřejmě důkladně otestovali novou Aronu v „džungli“ předvánoční Prahy.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 5. ledna 2018 - Naše agentura uspěla ve výběrovém řízení, jehož se zúčastnilo celkem...

Praha, 20.12. 2017 - Na závěr roku 2017 jsme spolu s naším klientem T-Mobile připravili...

Praha, 28. listopadu 2017 - Nechali jsme novináře otestovat nejen novou Aronu, ale také jejich...

Představili jsme novinářům nový Volkswagen Polo v netradiční lokalitě Uhelný mlýn v Libčicích...

Praha, 13. října 2017 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika jsme za velkého zájmu médii...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek