AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Vánoční Party T-Mobile s účastí TGMPraha, 20.12. 2017 - Na závěr roku 2017 jsme spolu s naším klientem T-Mobile připravili originálně pojatý Vánoční večírek pro novináře.

Účastníci večírku se vypravili do roku 1918 a ve vládních salóncích Hlavního nádraží v Praze si připomněli příjezd Tomáše Garrigue Masaryka do nově osvobozeného Československa – ten se ve skutečnosti odehrál takřka na den před 99 lety (21. 12. 1918). Nechyběly dobové kostýmy, tiskoviny i zábava, ale hlavně, na recepci Č-S Spolku přátel telefonie dorazil i samotný President-Osvoboditel se svými druhy. Spolu s T-Mobilem i několika desítkami novinářů jsme si tak připomněli události založení Československa a obrazně tak vkročili do výročního roku 2018.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 16. března 2018 - Nejvýznamnější zákazníky Audi jsme pozvali do Špindlerova Mlýna, kde...

Praha, 15. února 2018 - Ostře zachytit na fotografii romantický výhled za soumraku nebo...

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek