AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Světla setmělé Prahy objektivem CanonPraha, 15. února 2018 - Ostře zachytit na fotografii romantický výhled za soumraku nebo osvětlenou Prahu je někdy komplikované, nikoliv však nemožné.

Abychom především čtenářkám lifestylových magazínů a webů ukázali jak na to, pozvali jsme jménem našeho klienta Canon skupinu novinářek na workshop nazvaný Světla setmělé Prahy. Stylově - do krásného prostoru Werichovy vily a jejího okolí.

Mobilní telefon není to pravé vybavení pro kvalitní a efektní snímek za soumraku či večer, kterým by se dalo pochlubit na sociální síti. A už vůbec ne si ho nechat vytisknout a pověsit na zeď. I to byla jedna z informací, kterou jsme prostřednictvím lifestylových novinářek chtěli předat těm, kdo s fotografováním začínají. Novinářky si ve slavné vile na pražském ostrově Kampa, ve které velkou část svého života prožil Jan Werich, mohly prohlédnout a vyzkoušet techniku Canon počínaje kompakty, přes trendy bezzrcadlovky, až po zrcadlovky. Po předání základních rad společně vyrazily na procházku ke Karlovu mostu, během které se díky tipům odborníků Canon naučily, jak udělat co nejkrásnější snímek po západu slunce. Velký zájem vzbudilo zejména stanoviště, kde jsme redaktorkám ukazovaly, jak na fotografii malovat světlem.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek