AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Prestižní Sabre pro Razíme cestuPraha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre. Projekt Razíme cestu, který ukázal nejen horníkům možnou rekvalifikaci na kodéry, byl oceněn jako nejlepší projekt regionu Střední a východní Evropy.

V Razíme cestu jsme s LMC chtěli lidem vzkázat, že nikdy není pozdě změnit práci a tím i svůj osud. Na začátku byla jednoduchá myšlenka s promyšleným zpracováním – vše ukážeme na příkladu. Naučíme horníky programovat a překvalifikujeme je. Poprvé jsme na Karvinsko jeli v září 2016, první workshop se konal o adventu téhož roku. Cest na Ostravsko bylo nakonec během roku 2017 víc, na konci máme horníky rekvalifikované na programátory, kteří navíc dostali práci v oboru. Odměnou byl velký zájem médií a pozornost veřejnosti. A snad alespoň pár lidí, kteří si řekli: „Sakra, to já přece dokážu taky.“

Úspěšných českých projektů bylo na evropských Sabre víc, i těm gratulujeme!

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek