AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Vyberte vítěze T-Mobile Rozjezdů 2018Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti T-Mobile Rozjezdů 2018, projektu, na kterém s naším klientem spolupracujeme už osm let. Čtyř desítkám finalistů jde především o publicitu a 100 000 Kč v hotovosti.

Vybírat lze ze všech regionálních vítězů, jsou mezi nimi IT projekty, IoT řešení, ale i keramická dílna pro veřejnost nebo firma na klasické české buchty pro firemní klientelu.

O druhém celostátním vítězi pak rozhoduje odborná porota, vybírá z těch nejlepších v každém kraji. Vítěz Ceny poroty získá 200 tisíc Kč v hotovosti, návrh reklamní kampaně od agentury Made By Vaculik v hodnotě 150 tisíc Kč, internetovou kampaň od Agentury Najisto v hodnotě skoro 40 tisíc korun, poradenství při rozvoji podnikání od Martina Kormana v hodnotě 27 tisíc Kč, voucher na produkty Samsung v hodnotě 25 000 Kč, voucher na 25 tisíc korun od Alza.cz a další kredit na personální inzerci na Startupjobs.cz.

Jména obou celostátních vítězů se dozvíme 22. června.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek