PROČ PRACOVAT
U NÁS?

Kariéra

Protože nejsme korporace, zároveň ale nabízíme jistotu a zázemí.

Kariéra

V našem týmu zhruba třiceti lidí panuje skvělá atmosféra a neformální vztahy.

Kariéra

Služby poskytujeme prestižním značkám a zkušenosti, které u nás získáte, jsou k nezaplacení.

Kariéra

Jsme online a pracujeme moderním způsobem – v kanceláři, v kavárně, z domova.

Kariéra

Mimochodem, také se dokážeme jako parta dobře bavit.

INSPIRATIVNÍ PROSTŘEDÍ
NE STERILNÍ KANCELÁŘE

Náš příběh je spojený se západní částí Prahy. Nikdy jsme nechtěli sedět ve sterilních kancelářských prostorech. Dům v Břevnově, v níž nás najdete, má pro každého spoustu místa, cafeterii, okna a dveře na terasu. Je to inspirativní prostředí a hodí se ke stylu práce a službám, které nabízíme.

CO NA AC&C
OCEŇUJÍ NAŠI LIDÉ

Kariéra

Všestranný rozvoj

„Co se nerozvíjí, to zaniká“…proto jsem ráda, že u nás v AC&C práce v jednom týmu neznamená, že se automaticky nemohu podílet na ničem jiném! Působím v divizi Public relations a jsem součástí finančního týmu, přesto jsem již naplánovala několik akcí s divizí Event Management a brainstormovala o zajímavých projektech s kolegy z týmu IT & technologie. A v neposlední řadě se stále vzdělávám prostřednictvím pravidelných firemních workshopů. Podnětů k neustálému rozvoji je u nás zkrátka víc než dost!

Olga Pásková

Account Manager

Kariéra

Pracovní flexibilita

V oboru Events managementu by to bez pracovní flexibility nebylo vůbec možné. Pro mě je pracovní flexibilita hlavně v tom, že se mohu setkávat a pracovat s mnoha lidmi z nejrůznějších oborů a oblastí. Mám tak možnost realizovat eventy i v různých prostředí a v místech, kam se „běžný“ člověk nedostane, a s osobnostmi, které bych jinak nepotkala. A tak žádný den není stejný. Agenturní event management mi přináší možnosti posouvat se dál s novými výzvami.

Petra Uzlová

Event Manager

Kariéra

Profesionalita

Když se člověk profesionálně věnuje sportu, kromě talentu a píle je pro něj nezbytné mít maximálně profesionální zázemí. Fotbalisté ve špičkových klubech mají k dispozici prvotřídní stadion, tréninkový areál, fyzioterapeuty, kuchaře i technické zázemí. Když chce agentura hrát v PR „extraligu“ a pracovat pro velké klienty, musí svým zaměstnancům poskytnout profesionální zázemí – kreativní tým kolegů, nadřízené, kteří umí pochválit i dát zpětnou vazbu, dobrý technický support, i prvotřídní externí spolupracovníky a dodavatele. To vše jsem v agentuře AC&C našel, a proto tu pracuji.

Vojtěch Jurásek

Account Director

Kariéra

Kreativní prostředí

Jako člověk, který nemá rád stereotyp, nejvíce ocením, když mým pracovním místem není jeden přidělený stůl a židle. Kancelář s terasou, zahrada či naše „cafeterie“ s extrémně pohodlnými křesly – to jsou důvody, proč mě práce z „kanceláře“ nikdy neomrzí. Možnost pracovat z různorodých míst navíc podporuje moji tvořivost a zároveň poskytuje příležitost se během dne potkat s většinou kolegů. Jo a máme i saunu.

Barbora Cihlářová

Account Manager

OTEVŘENÉ POZICE

Account Executive

Myslíte si, že umíte komunikovat s lidmi, jste pečliví a zároveň kreativní? Baví vás svět médií, sociálních sítí, marketingu? Umíte cizí jazyky? Pak jste ideální kandidát(ka) na pozici Account Executive.

Více o této pozici

Account Manager

Jako Account Manager budete mít na starosti přímou práci s klientem, vytváření komunikačních kampaní a kompletní řízení běhu zakázky. Jste-li zkušený PR profesionál(ka) jistě víte, o čem hovoříme…

 

Více o této pozici