PROČ PRACOVAT
U NÁS?

INSPIRATIVNÍ PROSTŘEDÍ
NEFORMÁLNÍ KANCELÁŘE

Náš příběh je spojený se západní částí Prahy. Nikdy jsme nechtěli sedět ve sterilních kancelářských prostorech. Dům v Břevnově, v němž nás najdete, má pro každého spoustu místa, cafeterii, okna a dveře na terasu. Je to inspirativní prostředí a hodí se ke stylu práce a službám, které nabízíme.

CO NA AC&C
OCEŇUJÍ NAŠI LIDÉ

Mimochodem, také se dokážeme jako parta dobře bavit.

Profesionalita

Když se člověk profesionálně věnuje sportu, kromě talentu a píle je pro něj nezbytné mít maximálně profesionální zázemí. Fotbalisté ve špičkových klubech mají k dispozici prvotřídní stadion, tréninkový areál, fyzioterapeuty, kuchaře i technické zázemí. Když chce agentura hrát v PR „extraligu“ a pracovat pro velké klienty, musí svým zaměstnancům poskytnout profesionální zázemí – kreativní tým kolegů, nadřízené, kteří umí pochválit i dát zpětnou vazbu, dobrý technický support, i prvotřídní externí spolupracovníky a dodavatele. To vše jsem v agentuře AC&C našel, a proto tu pracuji.

Vojtěch Jurásek

Account Director

Mimochodem, také se dokážeme jako parta dobře bavit.

Všestranný rozvoj

„Co se nerozvíjí, to zaniká“… proto jsem ráda, že si s každým novým klientem či projektem rozšiřuji své obzory po všech stránkách. V agentuře jsem začínala ve finančním týmu, kdy mými hlavními klienty byly Generali, GSFT či Hypoteční banka, ale postupem času jsem začala pronikat do tajů automotive odvětví. Mým klientem se posléze stala prémiová značka Audi. Současně se moje stáj ještě rozšířila o FMCG klienta Kofola, na jehož jedinečných brandech se kreativně vyžívám.

O všestranný rozvoj u nás tedy není nouze.

Olga Pásková

Key Account Manager

Mimochodem, také se dokážeme jako parta dobře bavit.

Kreativní prostředí

Co bylo v PR aktuální dnes, už nemusí platit pro zítřek. V záplavě zpráv a informací se ale chceme vždy odlišovat, dělat věci jinak, vytvářet originální a zajímavé nápady a řešení. A k tomu je zapotřebí pohybovat se v kreativním prostředí a čerpat inspiraci ze svého okolí. U nás v agentuře se to daří. Díky tomu, že pracujeme ve společné open space kanceláři, můžeme naše nápady ihned konzultovat s ostatními a nechat se jimi inspirovat. Naopak, když potřebuji k vymýšlení nápadu klid, mohu využít dvě moderní zasedačky, jedna navíc nabízí vstup přímo na terasu. A když je opravdu nejhůř, pár kroků od kanceláře mě vždy zachrání kafe z 20m2 nebo zmrzlina z Angelata.

Barbora Cihlářová

Key Account Manager

michaela-prochazkova

FAMILY FRIENDLY

Co mají společného pád banky a Pribináček? Na první pohled nic, pro mě můj denní pracovní chleba. Do agentury jsem nastoupila krátce po ukončení studia na VŠ a pracuji zde již pěknou řadu let. Na první pohled se může zdát, že je to nuda, pořád stejná práce, stejní lidé, stejní šéfové. Opak je pravdou. Díky široké škále mých klientů, denně přecházím z interní do externí komunikace, střídám krizovku či komunikaci přes sociální sítě. Na své práci miluji, že je to řemeslo jako každé jiné. Poznat klienta, jeho produkty, přicházet s nápady a inovacemi. Být vždy flexi a k dispozici. Svou práci mám ráda a je to na mně znát.  A tajný tip pro ty, co stále váhají: dají se při tom krásně udělat a vychovat dvě děti.

Michaela Procházková

Account Director

eva-blahova-2022

Pracovní flexibilita

Zázemí agentury podporuje flexibilitu a možnost rozvíjet se i mimo původní pracovní zařazení nebo tým. Velmi oceňuji, že jsem dostala příležitost vyjít z bubliny klasického event managementu a produkce a rozšířila své pole působnosti i v oblasti public relations. PR a EM pracují ruku v ruce a mě se daří kombinovat obojí. Celý proces komunikace i následné exekuce je nyní rychlejší a efektivnější jak pro agenturu, tak pro klienta. Win win.

Eva Bláhová

Key Account Manager

michaela-spanhel

Z nuly na sto

V agentuře jsem začala pracovat v polovině roku 2021 jako čerstvý absolvent bakalářského studia s prakticky nulovou znalostí PR. Nyní jsem v agentuře již více než rok a díky skvělému týmu kolegů postupně přebírám náročnější práci a pronikám do tajů PR světa. Práce v agentuře je skvělou příležitostí pro všechny mladé lidi, kteří se chtějí pohybovat ve světě médií, ale zároveň nemají rádi stereotypy a slovo „nuda“ jejich slovník nezná. Náplň práce „exíka“ je od první chvíle velmi pestrá, prakticky každý den zavírám notebook s tím, že jsem se naučila zase něco navíc, a to mě zkrátka moc baví. Na práci u nás v PR agentuře je navíc skvělá také flexibilita a velká vstřícnost všech kolegů a šéfů, díky které se mi i přes plný úvazek daří snoubit práci s magisterským studiem, čehož si velmi cením.

Michaela Špaňhel

Account Executive

MOMENTÁLNĚ JSOU OTEVŘENÉ TYTO POZICE

Account Executive

Myslíte si, že umíte komunikovat s lidmi, jste pečliví a zároveň kreativní? Baví vás svět médií, sociálních sítí, marketingu? Umíte cizí jazyky? Pak jste ideální kandidát(ka) na pozici Account Executive.

Více o této pozici

Account Manager

Jako Account Manager budete mít na starosti přímou práci s klientem, vytváření komunikačních kampaní a kompletní řízení běhu zakázky. Jste-li zkušený PR profesionál(ka) jistě víte, o čem hovoříme…

 

Více o této pozici