JSME EXPERTI NA KOMUNIKACI
OD STRATEGIE PO ÚSPĚŠNÉ PROVEDENÍ

Služby

Komunikační strategie

Naše komplexní komunikační programy jsou založené na individuálních potřebách, cílech a rozpočtech konkrétních klientů. Vymýšlíme a realizujeme komunikaci s mnoha cílovými skupinami, ať už to jsou koncoví spotřebitelé/zákazníci (B2C), obchodní partneři (B2B), akcionáři, nebo zaměstnanci. K tomu využíváme řadu kanálů, od klasických médií přes sociální sítě až třeba po přímou komunikaci.

Služby

Media relations

Vztahy s médii jsou naší klíčovou expertizou. Řada našich konzultantů vzešla právě z mediálního prostředí – z České televize, Hospodářských novin, Českého rozhlasu, MF DNES a dalších. Důvěrně toto prostředí známe a dokážeme proto odhadnout, jaká témata novináře zaujmou. Naši klienti díky tomu patří k nejcitovanějším ve svých oborech a jejich servis pro média novináři oceňují.

Služby

Influencer relations

Vlivní lidé v online světě mohou zásadně ovlivnit obraz vaší značky či objem prodejů. Pozitivně i negativně. Na práci s influencery, blogery, analytiky, zákazníky i celými sociálními skupinami proto myslíme při tvorbě kampaní i každodenní komunikaci.

Služby

Sociální sítě a online

Sociální sítě jsou nedílnou součástí každého komunikačního mixu. Slouží pro budování značky, vytváření komunit, ale také pro výkonnostní marketing. Ve spolupráci s naší sesterskou agenturou SocialBooster dokážeme vytvořit obsah na míru, zacílit jej na přesně definovanou cílovou skupinu a postarat se o růst vaší značky a byznysu.

Služby

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost je pro firmy ve 21. století nezbytná. Pomáháme našim klientům s jejich CSR strategií tak, aby jim společensky odpovědné podnikání přinášelo očekávané výsledky, včetně odpovídající medializace.

Služby

Krizová komunikace

Řízení krizové komunikace vyžaduje silné know-how, důkladnou prevenci, dlouhodobou a konzistentní firemní komunikaci ale také chladnou hlavu a odvahu pro rychlá a rozhodná řešení. Nikomu stav krizové komunikace nepřejeme, ale pokud by nastal, my jsme připraveni.

Služby

Interní komunikace

Zaměstnanci jsou nejdůležitější ambasadoři společnosti. Pro výsledky firmy je proto otevřená, systematická a profesionální informovanost jejího týmu klíčová. Našim klientům poskytujeme komplexní poradenství – od tvorby strategie, přes správu interních informačních kanálů až po motivační a incentivní programy a akce.

Služby

Mediální trénink

Media tréninky vedou naši nejzkušenější konzultanti. V průběhu seminářů se klienti naučí, jak fungují média a pracují novináři, jaká témata médiím nabídnout, a naopak čeho se vyvarovat. Dozvědí se také, jak vést s novinářem efektivní rozhovor a vystupovat na kameru, stejně tak například jaký je etický a legislativní rámec vztahů s médii.

Služby

Event marketing

Jsme jedna z mála komunikačních agentur na trhu, které se od počátku specializují také na event management. Náš tým event konzultantů produkuje pro klienty každoročně kolem stovky eventů - od akcí pro média přes produktové prezentace a společenské akce až po sportovní turnaje nebo outdoorové pobyty. Ať už potřebujete akci „na klíč" nebo jen poradit s doprovodným programem či technickým zajištěním, kontaktujte nás!

Služby

EMPLOYER BRANDING

Dobrá pověst na trhu práce usnadňuje nábor i udržení současných zaměstnanců. Pracujeme na ní u všech klientů, ale v případě potřeby spojíme síly s interní i externí komunikací, HR oddělením i recruitmentem, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. Dáváme si záležet na dlouhodobé komunikaci i kreativním přístupu, nespoléháme jen na tiskové konference a inzerci. Naše kampaně jsou odvážné a dobře zapamatovatelné.

MÁME 25 LET ZKUŠENOSTÍ
NAPŘÍČ OBORY

Automobilový
průmysl

Cestovní
ruch

Doprava
& logistika

Finanční trhy
& služby

FMCG

Průmysl

Informační
technologie
a komunikace

Poradenství
& právní
služby

Nekomerční
sféra & veřejný sektor

Utilities

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?

Ať už jste potenciální klient nebo kolega,
vyplňte formulář a budeme ve spojení.